פרק #28 – סופסוף מישהו שהסביר לי מה זה קריפטו

עולם הקריפטו מתחלק ל-3: אלה שממש מתעניינים בו, אלה שלא מתעניינים אבל גם לא אדישים, והאדישים. מי שחוקר לעומק – בסוף קונה מטבעות דיגיטליים. מי שלא מתעניין אבל מסתקרן – גם קונה. נשארו האדישים, ואני.

לא משנה לאן פניתי, ואת מי שאלתי – לא הצלחתי למצוא משקיע אחד, אחד(!) בקריפטו שהצליח לשכנע אותי ששווה לי גם לקנות את המטבע הקריפטוגרפי. אין מה לעשות, אני לא אוהב ספקולציות ותחושות – אני אוהב נימוקים.

וכך הסתובבתי לי בעולם, עם הרבה ערפל ומעט FOMO, עד שקראתי פוסט ארוך ומנומק של אלון נגר. נגר הוא המייסד וה-CTO (מנהל מקצועי) של מספר סטארטאפים וביניהם EZCOUNT שנמכר לקונצרן האשראי MAX. האיש עשה אקזיט ומאז הוא מטייל עם משפחתו בעולם.

הפרק החדש של “השקעות לעצלנים” הוקלט בזום ובו שוחחתי עם נגר ששוהה כעת בתאילנד – וזה היה אחד הפרקים הקשים ביותר לעריכה. לנגר יש צורת חשיבה של גאון – עם כל היתרונות החסרונות שבדבר. הקלטתי עימו ראיון של שעתיים שהייתי חייב לדחוס ל-40 דקות, וזה היה קשה. הוא אסוציאטיבי אך מנומק, ציורי בתיאוריו אבל מגבה כל דבר (ואולי יותר מדי) ברפרנסים מדעיים. הוא היה הראשון שגרם לי להבין מה זה קריפטו, איך זה נוצר, ולמה הדבר הזה טוב. אבל – האם הוא היה הראשון שגרם לי לשלוח את היד אל הכיס ולקנות את המטבע הראשון? האזינו לפרק ותגלו

ניתן להאזין גם כאן:
אהבתם? שתפו.
זוכה מקום #1

הפודקאסט
המוביל בישראל!

את דרכי מאחורי המקרופון התחלתי כתלמיד מגמת תקשורת בתיכון “אשל-הנשיא”.
בית הספר החקלאי הודיע שמי שיעשה בגרות ברדיו – יקבל פטור מיום העבודה בדיר הכבשים, ומשם הכל היסטוריה.

כיום, פודקאסט השקעות לעצלנים נחשב כפודקאסט הכי מושמע בישראל עם מעל לחצי מיליון מאזינים ברחבי המדינה.

רוצים להשאר מעודכנים?
הצטרפו לניוזלטר שלנו!

השאירו פרטים ונדאג לעדכן אתכם כשעולה תוכן חדש.

*אל תדאגו אנחנו לא אוהבים לחפור 😉